С. Поло Асн. Сет за спортски градник на жени и жени плус, 3-пакет

С. Поло Асн. Сет за спортски градник на жени и жени плус, 3-пакет

DEN 0.33

Достапност

Симпатична стил и пријатна удобност одат рака под рака со овој спортски градник 3-пакет од американскиот Поло Асн. Одликувајќи се со 3 спортски градници без жица дизајнирани во стил без ознака и лесен стил на влечење, овој 3-пакет е предодреден да биде во вашата секојдневна гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : М. 3-пакет вклучува : 3 спортски градници. Умерено покритие. Лесно-линија поддршка. Дебели ленти. Стил на пуловер. Обликувани чаши. Без жица; без ознака; Лого на еластична лента. 95% памук/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Спортски градник 3-пакет за жени од САД Поло Асн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики
  • Новак

Санвиглор Жени Мажи Работат Чизми Челик Заштита На Прстите Подигање Чизма Чипка Безбедност Чевли Отворено Лесни Издржливи Патики

DEN 2.67

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Виикеи Лесни Кардигани За Жени Плус Големина Жени Дводелни Секојдневни Цврсти Ракави Шифон Фустан Со Половина Ракав Чипка Кардиган
  • Новак

Виикеи Лесни Кардигани За Жени Плус Големина Жени Дводелни Секојдневни Цврсти Ракави Шифон Фустан Со Половина Ракав Чипка Кардиган

DEN 943.36

Жените Дводелни Обични Цврсти Ракави Шифон Фустан Половина Ракав Чипка Кардиган Сет Карактеристики : 1.�

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност
  • Новак

Цртани Очи Подигнати Веѓи Загрижени Збунети Судејќи Привремена Тетоважа Отпорна На Вода Поставена Лажна Колекција На Уметност

DEN 3.00

Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат к