Heartbreakekcards Ве молиме, престанете да ме игнорирате картичка

Heartbreakekcards Ве молиме, престанете да ме игнорирате картичка

DEN 383.84

Достапност

Испратете ја оваа картичка до вашата здроби која не ве сака назад. Порака за наслови : Ве молиме, престанете да ме игнорирате .. Внатре во пораката : Вие нема да одговорите на моите повици, текстови или да одговорите на моите писма .. Јас едноставно не разбирам зошто не можеме да работиме за да ги подобриме работите .. Искрено верувам дека припаѓаме денес. Вклучува една картичка и еден плик. Големината на картичката е ширина 5 инчи и долга 7 инчи. Печатено на залиха на хартија. Оваа картичка има розови букви и срца. Сите производи на Heartbreakcards во моментов се продаваат на Интернет. Картичка за срце. Здроби. Loveубов. Срца. Поема. Поезија. Loveубовен интерес. Heartbreakekcards. Игнорирај. Повици. Текстови.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат