ТВ -штанд на Аукфа со врати за штала за телевизори до 65

ТВ -штанд на Аукфа со врати за штала за телевизори до 65

DEN 2176.00

Достапност

Оваа модерна ТВ -штанд на вратата од штала на штала ќе и ’даде на вашата дневна соба шармантно чувство на земја, истовремено обезбедувајќи многу простор за складирање за вашата електроника и декор. Одликувајќи се со два лизгачки фронтови на вратата од штала за разноврсен дизајн, каде што можете да ги затворите средната или од двете страни, во зависност од вашите потреби. Дополнителен дизајн на жлебот на горниот дел од задниот дел, не само што остава доволно простор за кабелот за напојување, туку и гарантира дека ТВ -кабинетот може добро да го собере wallидот. Основни дупки за долги кабел, дизајнирани во задниот дел, ви помагаат да го задржите вашиот простор без неред, телевизискиот штанд има трендовски врати за штала што додаваат рустикален шарм во вашата дневна соба, ходник или спална соба. Карактеристики : Модерен дизајн на фармата : Телевизискиот штанд има трендовски врати за штала кои додаваат рустикален шарм во вашата дневна соба, ходник или спална соба ; Сместува на повеќето телевизори со рамен екран до 65 “. Стилски и внимателни детали : Лизгачки дизајн на вратата од штала за да прикрие странично складирање кабинети или полици за складирање на центар; 3 дупки за управување со кабелот на задниот дел донесуваат погодност за вашите жици и жици да бидат безбедно навој до неговиот извор на енергија, што може да биде надвор од вид и надвор од патот . Цврста конструкција : Добро изградена со Еко-пријателски MDF материјал, ТВ-конзолата е со голема стабилност и издржливост, оптоварување со врвот до 90 фунти и средни семиња до 20 фунти и полици на дното до 40 фунти . изобилен простор за складирање : Центарот за забава е Дизајнирано со отворено складирање во средина, како и прилагодливи полици од двете страни, што ви дава доволно простор за складирање за собирање книги, списанија, ЦД -а, далечински управувачи и сите други уреди за медиуми или игри . Купете со доверба : Лесно за склопување со Јасна инструкција и видео водич. 90 дена гаранција за поврат/поврат и 1 година ограничена фабричка гаранција за оригинални купувачи; Мерење на производот : 53,9 ”L x 15,5” W x 31.9 ”ч. Спецификација Димензии на производот : 53.9 ”L x 15.5” W x 31.9 ”H . Тежина на артикалот : 97.00. Боја : еспресо. Главен материјал : МДФ. Бренд : Aukfa.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат