Потпис од Леви Штраус и Ко. Девојки се тркалаат манжетни Деним Jeanан Бермуда шорцеви, големини 5-18

Потпис од Леви Штраус и Ко. Девојки се тркалаат манжетни Деним Jeanан Бермуда шорцеви, големини 5-18

DEN 287.68

Достапност

Потпис од Леви Штраус и Ко. Девојките во Бермуда шорцеви се разноврсен, топло време, таа може да носи многу начини. Тие имаат среден пораст и се опремени, но не и затегнати преку седиштето и 7-инчен инсем. Меката, затегната ткаенина е супер удобна и се движи со неа во текот на нејзиниот напорен ден. Таа може да го преврти полите за симпатична манжетна или да го остави надолу за поголема покриеност. Твил шорцеви. Иконски истегнување (супер истегнување). Среден пораст. 7 "(валани) inseam. Zip мува. Styling 5-џеб.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Летните Шорцеви На Девојчето Ведолај Ги Комплетираат Комплетите За Девојчиња Резервоарот За Возбуда И Шорцевите Со Врвки Поставија
  • Новак

Летните Шорцеви На Девојчето Ведолај Ги Комплетираат Комплетите За Девојчиња Резервоарот За Возбуда И Шорцевите Со Врвки Поставија

DEN 3.00

Дете Девојки Без Ракави Денот На Независноста 4 Јули Ѕвезда Шарени Отпечатоци Елек Врвови Тексас Дете Д�