Leен женски леташе да оди на Мидрис Капри

Leен женски леташе да оди на Мидрис Капри

DEN 316.80

Достапност

Leенски Flexенски флекс да оди на Мидрис Капри/Б> Ли Флекс за да оди на Каприс оди на растојание на удобност, стил и забава. Уживајте во дишењето на половината што никогаш не се врзува и ткаенина за истегнување што ве придвижува за целиот ден удобност и леснотија. Додадете ја оваа мидриз, опуштена вклопена капри од Ли за забавни забави за време на викендот или спонтани патни патувања. Опуштено вклопување. Дишењето на удобно ниво на половината. Товарни џебови. 23 "Inseam. Стил# 112314354. 98% памук, 2% спандекс.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат