Уникатни поволни цени за женски половина плоча со долги ракави со џебови со џебови

Уникатни поволни цени за женски половина плоча со долги ракави со џебови со џебови

DEN 1.33

Достапност

Овој тексас краток фустан доаѓа со долг ракав со ласкава половината за вратоврска и многу практични џебови. Прицврстено со полу-плоча на предниот дел, ова парче добро се спарува со тренери како дел од стилскиот изглед на викенд. Големина на телото на моделот : Висина : 5'10 ", Градите : 33 1/8 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 35 7/8 инчи, должина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 123 фунти, Моделот носи мала табела со големина на мерење (во инчи) големина градите на градите гарнир на половината - Ширина на рамото - Вкупна должина 35- 32 2/8 - 14 2/8 - 37 2/8s 37 - 34 2/8 - 14 6/8 - 37 6/8 M - 39 - 36 2/8 - 15 2/8 - 38 3/8 L 42 1/8 39 3/8 - -15 7/8 - 39 XL - 45 2/8 42 4/8 - 16 5/8 - - 39 5/8 уникатни поволни цени женски половина плоча со долги ракави со долги ракави со џебови 50% памук 40% полиестер 10% спандекс. Јака од точка. Долг ракав. Половина за затворање на копчето предно. Ладно со слични бои.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Долги Фустани За Жени Фустан Боемски Женски Темперамент Елегантен Цветен Секојдневен Фустан Со Линија Долги Ремени За Здолниште
  • Новак

Долги Фустани За Жени Фустан Боемски Женски Темперамент Елегантен Цветен Секојдневен Фустан Со Линија Долги Ремени За Здолниште

DEN 2.33

Фустан Боемски Женски Темперамент Елегантен Цветен Секојдневен Фустан Со Линија Долги Ремени За Здолн�

Ауео Коктел Фустан Со Долги Ракави За Жени, Празнични Фустани За Жени Плус Големина Модни Жени Печатење Каузален Тркалезен Врат
  • Новак

Ауео Коктел Фустан Со Долги Ракави За Жени, Празнични Фустани За Жени Плус Големина Модни Жени Печатење Каузален Тркалезен Врат

DEN 3.33

Мода Жени Печатење Каузални Круг Вратот Долг Ракав Есенски Одмор Фустанкарактеристики : 1.Карактеристи�

Обични фустани за жени трендовски цврста боја долга ракав руфла кратка а-линија Флеј фустан вратоврска половината Елегантна
  • Новак

Обични фустани за жени трендовски цврста боја долга ракав руфла кратка а-линија Флеј фустан вратоврска половината Елегантна

DEN 383.84

Табела на големини : Големина : S BUST : 8095 CM / 31.5037.40 '' Sleeve : 60cm / 23.62 '' половината : 5080cm / 19.6931.50 '' Должина : 83cm / 32.68

иопко Женски Секојдневен Фустан макси фустан за жени Женски Чиста Боја V-Вратот Краток Ракав Чипка Тенок Тело Завиткајте Долг
  • Новак

иопко Женски Секојдневен Фустан макси фустан за жени Женски Чиста Боја V-Вратот Краток Ракав Чипка Тенок Тело Завиткајте Долг

DEN 335.68

Потсетете : ве Молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме, проверете ја пред да