од Dearfoams женски текстурирани плетени бута со влечки од кадифени постави

од Dearfoams женски текстурирани плетени бута со влечки од кадифени постави

DEN 319.84

Достапност

Текстурирано плетено горниот дел со трим за микросуед. Кадифен форстиран крзна обвивка. Пријатно руно стапало. Мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена. Внатрешна/надворешна надворешна плоча. Текстурирано плетено горниот дел со микросеид трим . кадифен форсстиран крзнен обвивка . пријатно руно стапало . мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лии - Светска Долна Облека За Женска Целосна Покриеност Не Поместена Удобност Минимизатор Градник Без Жица Плус Големина Виолетова,
  • Новак

Лии - Светска Долна Облека За Женска Целосна Покриеност Не Поместена Удобност Минимизатор Градник Без Жица Плус Големина Виолетова,

DEN 2.00

Челичен Прстен Тенок Женски Градник Предно Копче Што Дише Собира Градници За Градник За Удобност За Дол

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали
  • Новак

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали

DEN 3.00

Описи : Материјал : Хартија Боја : 49 бои можете да изберете Од Вино Црвена, Црвена, Розова Црвена, Розова, �