Сора домашен јаглен, сива боја на отворено длабоко седење, кабел

Сора домашен јаглен, сива боја на отворено длабоко седење, кабел

DEN 1767.84

Достапност

Воведете пријатен изглед и чувство на внатрешен двор со оваа пријатна перница на отворено столче. Само совршен допир за додавање декоративен шарм, тој исто така нуди удобно седење на полнење на чисто рециклирано полиестерско влакно и мека до допир, направена од трајна ткаенина на отворено. Отпорен на сонце и влага, штити од бледнее и мувла и обезбедува многу абење. Отстранлив, патент -капакот го прави тоа е за чистење на самото место. Оваа прекрасна перница на отворено стол е исто така совршено прилагодена за употреба во затворен простор. Оваа ткаенина на отворено со високи перформанси е избледена, отпорна на дамки и мувла. Одликувајќи се со УВ заштита, оваа надворешна ткаенина комбинира издржливост на отворено со мекост во затворен простор. Еко-пријателското полнење е 100% рециклиран полиестер. Идеално за обична употреба во затворен простор и на отворено. Вклучува една (1) перница за длабоко седење. Покривот за перница може да се отстрани за лесно чистење. Вклучува само перница (мебелот не е вклучен).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустани Памучна И Ленена Кошула Со Копче Надолу V-Вратот Долг Ракав Со Должина На Џебното
  • Новак

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустани Памучна И Ленена Кошула Со Копче Надолу V-Вратот Долг Ракав Со Должина На Џебното

DEN 511.84

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Железо на Закрпи, Памук Везови Печ САМОСТОЈНА Занаетчиска Апликација Симпатичен Стил Златен Мозочен Удар За Деца За Кошула Ранец
  • Новак

Железо на Закрпи, Памук Везови Печ САМОСТОЈНА Занаетчиска Апликација Симпатичен Стил Златен Мозочен Удар За Деца За Кошула Ранец

DEN 118.24

Пегла На Закрпи, Памучна Лепенка ЗА Везови САМОСТОЈНА Апликација За Занаетчиски Симпатичен Стил Златен