Државниот тим на Луизијана 1 Реверзибилна лента со тока и отцепеност

Државниот тим на Луизијана 1 Реверзибилна лента со тока и отцепеност

DEN 1.00

Достапност

Дагнете некоја тимска гордост од вратот со нашата тока и лента. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. Државниот тим на НЦАА Луизијана 1 „Реверзибилна лента со Бакл и Брејвеј. Официјално лиценциран со лига и тим. 1„ Бака со отцепена лента.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат