Печатено печатено руно џогерски шорцеви, големини S-XL

Печатено печатено руно џогерски шорцеви, големини S-XL

DEN 319.84

Достапност

Разновидна, лесна за носење и дизајниран за максимална удобност. Овие печатени џогерски шорцеви од руно од Burnside се дише, лесен додаток на вашата кул-случајна гардероба. Совршено за денот на брзо трчање, грешки или лежерен ден, овие машки шорцеви за влечење се направени во истегнување руно за да се движат со вас за време на вашите активности или да ве одржуваат пријатно додека легнете. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; Outseam : 22 ”; ИНСЕАМ : 11 ". Затворање : Повлечен стил со удобно истегнување на половината. џебови : 2 предни гумени џебови за поштенски патенти. Карактеристики : Врза за влечење; дише, удобна ткаенина од руно; перформанси 4-насочен дел; лесен и издржлив. Машки печатено руно Џогерски шорцеви од Барнсајд.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка
  • Новак

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка

DEN 2.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок