Цврст Штит Ограничено Издание Дизајн На Случај СО ЕГО Тактички за Apple iPhone Мини-Американско Знаме Искинато Обратно

Цврст Штит Ограничено Издание Дизајн На Случај СО ЕГО Тактички за Apple iPhone Мини-Американско Знаме Искинато Обратно

DEN 2.00

Достапност

Ова Ограничено Издание Солиден Штит Случај За apple i Phone 12 Мини Прилагодено Печатено ОД EGO Tactical е оклопна обвивка и мека основна кутија отпорна на удари која ги исполнува воените стандарди за тестирање на пад (MIL STD 810 G 516.6) со уникатно Прилагодување од ЕГО Тактички карактеристики преголеми тактилни копчиња, лесен пристап до екран на допир и порти, лизгачки влошки отпорни на гребење и екран опкружувачки, Композитна Конструкција Со Пердуви, предвремен дизајн За Лесна Инсталација и отстранување и Лесно Се Лизга Во И Надвор од ЏЕБОВИТЕ Без Да Се Заглави. Дизајниран и Печатен Во Сад! ЕГО Тактички Прилагодено Печатени Дизајн во текот На Автентични Солиден Штит Случај, компатибилен Со Apple i Phone 12 Мини (5.4 " Дијаметар На Екранот). Пердув-лесна конструкција НА ТПУ и меко јадро отпорно на удари, преголеми тактилни копчиња и не-лизгачки груб зафат. Лесен пристап до екран на допир и пристаништа, лизгачки влошки отпорни на Гребење и опкружувачки екран, Компатибилен со Apple Pay и Apple Брзо Чи Безжично Полнење. Его Тактички Ограничено Издание Прилагодено Директно Ув Печатено Дизајн (Не Налепница) На Автентичен Солиден Штит Случај, секој печатен рачно, направен по нарачка!.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки
  • Новак

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки

DEN 2.67

Тестенини За Базен, Тестенини За Базен Од 60 Инчи,Тестенини За Пливање Во Базен Од Пена, Тестенини За Плив

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус
  • Новак

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус

DEN 0.67

Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Детски Стил : Детско Момче Спортски Панталони, Активни Панталони За Пот За �

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна
  • Новак

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна

DEN 239.84

Материјал : 95% Вискоза Сезона : Лето,Пружина : Женски Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневна должина

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран
  • Новак

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран

DEN 0.33

Главата на цилиндерот на моторот, Капакот На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Од 47мм Отпоре