Избодена слава женска целосна должина плетена боја џегинг

Избодена слава женска целосна должина плетена боја џегинг

DEN 2.00

Достапност

Останете трендовски и удобно со избледената слава, целосна должина плетена боја со боја. Направено од мека и истегната мешавина од полиестер со елегантна плетена конструкција, овие панталони имаат вклопување што ја разгледува вашата фигура со елегантен дизајн на боја. Стилот без кавга за влечење значи дека не мора да се грижите за незгодно затворање на летање на летање, а покриената еластична лента за половината нема да се чувствува абразивно на вашата кожа. Завршувањето на овие хеланки се два faux предни џебови, две џебови и јамки на ременот. Овие Jeggings со целосна должина се достапни во најразлични бои што привлекуваат очи и убаво ќе се спарат со резервоари, маици и лабави џемпери за удобен и обичен ансамбл. Избрана слава на женските целосна должина на плетење во боја : 51% полиестер, 42% памук, 7% спандекс. Женски џегингс. Повлечен стил. Плетена конструкција. Покриена еластична лента за половината. Две faux предни џебови. Две функционални џебови на грбот. Јамки на појас. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, ниско железо.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пбнбп Бел Дното Фармерки За Жени Плус Големина Среден Пораст Тексас Фармерки Гроздобер Вез Цветни Се Водат Слаби Целосна Должина
  • Новак

Пбнбп Бел Дното Фармерки За Жени Плус Големина Среден Пораст Тексас Фармерки Гроздобер Вез Цветни Се Водат Слаби Целосна Должина

DEN 399.68

Женски Еластични Половината Истегнување Печатење Тенки Истегнување Слаби Копчиња ПАНТАЛОНИ ЗАБЕЛЕШКА

Цермоге Женски Панталони На Клиренс Плус Големина Женски Одблесок Панталони Спојување Кариран Рог Тексас Прирабница Со Висок
  • Новак

Цермоге Женски Панталони На Клиренс Плус Големина Женски Одблесок Панталони Спојување Кариран Рог Тексас Прирабница Со Висок

DEN 639.84

Женски Одблесок Панталони Спојување Кариран Рог Тексас Прирабница Фармерки Со Висок струк И Панталони�

Должина панталони фармерки фармерки пламен со средни фармерки, тенок bellвонче, женски половината се протегаат женски фармерки
  • Новак

Должина панталони фармерки фармерки пламен со средни фармерки, тенок bellвонче, женски половината се протегаат женски фармерки

DEN 390.88

Пол : Модните панталони на жените, модата е во фокусот на дизајнот, е обичен носат диви единечни предмети