Време и време на високиот пораст на женските растителни култури

Време и време на високиот пораст на женските растителни култури

DEN 399.68

Достапност

Излезете во вашите нови тексас - класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру. Со исцрпена полите што нуди изглед на тоа, овие фармерки се изработени во тексас за истегнување за целодневна удобност кога сте во движење. Исклучиво на. Материјал : 70% памук/28% рециклиран полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : права нога. Подигање и инсејм : високи; 25 ”Inseam. Затворање : Поштенски мува со затворање на копчињата. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : исечен дизајн; детали за суровини; јамки на ременот; истегнете тексас. Фармерки за растителни култури со директни нозе од време и Тру.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sngxgn Бејзбол Резервоарот Блузи За Жени Жени Дами Ребрести Дебели Ремени Ниско Намалување Тесни Тенок Опремени Спортски Тренингот
  • Новак

Sngxgn Бејзбол Резервоарот Блузи За Жени Жени Дами Ребрести Дебели Ремени Ниско Намалување Тесни Тенок Опремени Спортски Тренингот

DEN 288.00

Сезона : All Long камизола женска Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Должин