Дизни Принцезата Curел Љубопитни - Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Тексас Снег Хедер

Дизни Принцезата Curел Љубопитни - Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Тексас Снег Хедер

DEN 1.67

Достапност

Официјални Дизни Стоки Дизни Принцеза Маици За Жени, Мажи, Момчиња И Девојчиња; Дизни Принцеза Princел Маици За Девојчиња; Дизни Малата Сирена Маици; Дизни Маици Маици; Дизни Принцеза Кошули За Пријатели; Жени Дизни Принцеза Маици Доживејте ја магијата На вашата омилена Принцеза На Дизни Во оваа светла tел маица која ве охрабрува да бидете "Љубопитни" Како И мала Сирена. Планирате патување Во Дизниленд или Волт Дизни Светот? Издвојте се со оваа слатка маичка На Дизни, совршена за совпаѓање или координација со пријателите и семејството. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Вратот на екипажот. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавот и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. 5/8" ребро плете јака. Голи потреби. 65% полиестер / 35% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат