Мебел на Америка Уурт дрвена лента-врвна маса, античка сина боја

Мебел на Америка Уурт дрвена лента-врвна маса, античка сина боја

DEN 3.33

Достапност

Чистите линии позајмуваат едноставен, минималистички допир на рустикалната талент на оваа преодна маса и метална крајна маса. Прекрасно изградена, масата може да се пофали со метална рамка во темна завршница што совршено е во контраст против антички таблета со сино дрво и долната полица. Неговиот геометриски дизајн го подобрува секој простор, додека позајмува разноврсен стил што работи во современ, наутички, рустикален или современ декор . за мебел на Америка. Мебелот на Америка® е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка Уурт фурнир 1-полица за крајна табела, антички сина боја вклучува : една (1) крајна табела. Стил : Преоден. Заврши : Антички сина, црна. Материјали : МДФ, борова фурнир, челик. Таблетот во стилот на послужавник одржува сè што е содржано. Погодна пониска полица. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 1 кутии. Димензии и тежини : Севкупни димензии : 23,63 "L x 23.63" W x 23.25 "ч. Капацитет за тежина : 30 фунти. Тежина на производот : 37 фунти. Кликнете овде за да ја видите продавницата за водичи за склопување на колекцијата за појавување : Колекција за кафе со 2 парчиња : Сет на табели за кафе : Точка #587356896. Табела за кафе : Точка #587357080. Конзола Табела : Точка #587357177.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка
  • Новак

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка

DEN 2.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок