Жените s Y2K Возбудува Здолниште Во Собата Долги Ракави Возбудува Ruched Култура Врвот Bodycon Мини Здолниште Лето Самовила Облека

Жените s Y2K Возбудува Здолниште Во Собата Долги Ракави Возбудува Ruched Култура Врвот Bodycon Мини Здолниште Лето Самовила

DEN 3.33

Достапност

Големина(см)ttttttt TTTtops Должина : t35,5t Bust : t75 Tpant Должина : t36t Hip : t84пресврт : t60. М t Tops Должина : t36, 5t Bust : t79 Tpant Должина : t37t Hip : t88пресврт : t64. L t Tops Должина : t37, 5t Bust : t83 Tpant Должина : t38t Hip : t92пресврт : t68. Големина (инч)ttttttt TTTtops Должина : t13,98 t Bust : t29, 53 Tpant Должина : t14, 17 t Hip : t33, 07 пресврт : t23, 62 . М t Tops Должина : t14, 37 t Bust : t31, 10 Tpant Должина : t14, 57 t Hip : t34, 65 пресврт : t25, 20 . L t Tops Должина : t14, 76 t Bust : t32, 68 Tpant Должина : t14, 96 t Hip : t36, 22 пресврт : t26, 77 . Спецификација : . Име : Жени Лето 2 Парчиња Облека Облека. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : Душо Деколте. Должина на ракавот : Долг Ракав. Шема : Цврста Боја. Големина : С/М/Л . Содржина На Пакетот. 1* Врвови + 1* ЗДОЛНИШТА МАТЕРИЈАЛ : Женски тимови, изработени од полиестер, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. ДИЗАЈН : Женски тимови, жени 2 парчиња облека, кроп блузи за жени користат еднобојна боја, душо деколте, долг ракав, без грб, изложен дизајн на папокот, одговара на мини завиткано здолниште со колк со висок струк, шик и стилски. ПОВОД : Женски комплети за Облека, погодни за секојдневниот живот, улична облека, шопинг, одмор, состанок, забава, клуб, викенд собир, облека за одмор итн. ГОЛЕМИНА : С/М/Л. ве Молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* блузи + 1* здолниште. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Машинадомашен Комплет Алатка За Вајање Глина Комплет ЗА Моделирање Занаети САМ Комплет Пренослив Сет За Измазнување На Обликување
  • Новак

Машинадомашен Комплет Алатка За Вајање Глина Комплет ЗА Моделирање Занаети САМ Комплет Пренослив Сет За Измазнување На Обликување

DEN 1.33

Опис : во пакетот има 35 парчиња алатки за скулптури од глина, кои се доволни за да ги задоволат вашите раз

Пролет Лето Печатени Комбинезони За Жени Предупредуваат Памучни Широки Панталони За Нозе Широки Комбинезони Со Широко Вклопување
  • Новак

Пролет Лето Печатени Комбинезони За Жени Предупредуваат Памучни Широки Панталони За Нозе Широки Комбинезони Со Широко Вклопување

DEN 2.67

✿Женска Облека Летен Клиренс✿ Ние сме брендот : килаког, нов бренд што го создадовме во 2019 година...

Брзо Сушење Плажа Пешкир Цртан Филм Шарени Диносаурус Животни Правоаголник Бања Пешкир За Јога Спа Активности На Отворено Жени
  • Новак

Брзо Сушење Плажа Пешкир Цртан Филм Шарени Диносаурус Животни Правоаголник Бања Пешкир За Јога Спа Активности На Отворено Жени

DEN 3.00

Нашите крпи за плажа се поголеми од традиционалните, обезбедувајќи доволно покриеност за сушење или ше�

Либани Софиста епистоларум адхук не едитарум центурија селекта цум верзија & нотис Џо. Кристоф. Волфи ... ; апендицис локо суплетур
  • Новак

Либани Софиста епистоларум адхук не едитарум центурија селекта цум верзија & нотис Џо. Кристоф. Волфи ... ; апендицис локо суплетур

DEN 905.60

Кожено издание Јазик : Латинска Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите со златен лист печатење на' рбетот...

Каубојски И Коњ Метал Сечење Умира Потковица Умре Намалувања ЗА САМОСТОЈНА Бележник Празник Честитки Изработка На Албум Млечни
  • Новак

Каубојски И Коњ Метал Сечење Умира Потковица Умре Намалувања ЗА САМОСТОЈНА Бележник Празник Честитки Изработка На Албум Млечни

DEN 2.00

Матриците за сечење може да се користат за правење украси со чист крој и совршена форма Може да се вреже