Оној кој не е храбар боксерски фраза Спортска графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Оној кој не е храбар боксерски фраза Спортска графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 0.67

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголема : 30 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од gicle се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на : ракавица, боксерски нараквици, спорт, бокс, Мухамед Али, Цитати, мотивациони. Дизајн од Ерика Билупс. Детска соба, расадник, игротека, училница или детска спална соба . Текстот вклучува оној кој не е доволно храбар да преземе ризици нема да постигне ништо во животот. Мухамед Али.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат