Девет.одри жени со трепет ракав за кратки облеки

Девет.одри жени со трепет ракав за кратки облеки

DEN 826.72

Достапност

Лесниот, ветровито мини обвивка фустан од ноќта. Обезбедување е удобно, но сепак елегантно во исто време. Ги следи вашите криви .. подобрување, прикривање, изгледа неверојатно за сите типови на тело. Облеката за обвивка е совршен избор за секоја пригода - ден до ноќ, работа на коктели. Бонус : Додадената детална детална важна на полите додава разигран, привлечен елемент на целокупниот изглед. Бидете сигурни да го спарите вашиот со летниот чевли (Еспадрили) или со бели патики за тренд-десен изглед секој пат. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : редовно вклопување. Должина : над коленото. Затворање : Затворање на само-вратоврска. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; трепка полите. Облечен фустан за жени од девет.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чизми До глужд со ниски потпетици, Женски Чевли Облечени Секојдневни Работни Зимски Челзи Чизми Женски Зимски Чизми Учител До
  • Новак

Чизми До глужд со ниски потпетици, Женски Чевли Облечени Секојдневни Работни Зимски Челзи Чизми Женски Зимски Чизми Учител До

DEN 479.84

Аксхд женските чевли вклучуваат чизми за снег, чизми, чизми до глужд, кожени чевли, сите видови високи по

Женски Есенски Фустани Костими За Ноќта На Вештерките Готски Фустан Гроздобер Лилјак Ракав Мини Фустан Корсет Средновековен
  • Новак

Женски Есенски Фустани Костими За Ноќта На Вештерките Готски Фустан Гроздобер Лилјак Ракав Мини Фустан Корсет Средновековен

DEN 3.00

Женски Есенски Фустани Костими За Ноќта На Вештерките Готски Фустан Гроздобер Лилјак Ракав Мини Фустан

Долги Фустани За Жени Фустан Боемски Женски Темперамент Елегантен Цветен Секојдневен Фустан Со Линија Долги Ремени За Здолниште
  • Новак

Долги Фустани За Жени Фустан Боемски Женски Темперамент Елегантен Цветен Секојдневен Фустан Со Линија Долги Ремени За Здолниште

DEN 2.33

Фустан Боемски Женски Темперамент Елегантен Цветен Секојдневен Фустан Со Линија Долги Ремени За Здолн�

Фесфес Женски Фустан Цветен Принт Пролетен Фустан Со Кружен Врат Лабав Лежерен Фустан Од Резервоар Без Ракави А-Линија Обични
  • Новак

Фесфес Женски Фустан Цветен Принт Пролетен Фустан Со Кружен Врат Лабав Лежерен Фустан Од Резервоар Без Ракави А-Линија Обични

DEN 1.00

Fesfesfes Женска Облека Цветни Печати Круг Вратот Летен Фустан Лабава Секојдневен Ракави Резервоарот Се Об�

Женски Плус Големина Лабава Удобен Резервоар Фустан Дозвола Лето Цветни Печатени Ракави Круг Вратот Фустан Плажа Кошула Облека
  • Новак

Женски Плус Големина Лабава Удобен Резервоар Фустан Дозвола Лето Цветни Печатени Ракави Круг Вратот Фустан Плажа Кошула Облека

DEN 1.00

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте на Кафест!Доколку имате какви било прашања или ви треба помош, сл