Topенски врв на Долман-ракав

Topенски врв на Долман-ракав

DEN 1.00

Достапност

Додадете го овој удобен врвот на Долман-ракав од 24/7 удобна облека во вашата гардероба за обични денови надвор со пријателите или само да легнувате низ куќата. Овој стилски врв на ниско сечење со широки ракави и флертувачки тркалезен врат ќе се спари добро со омилениот пар фармерки и омилени додатоци, давајќи ви удобен, но модерен стил секој ден во годината. CF213 X. ракави на Долман. Цврста боја. Туника на врвот. секоја пригода. Додадете го овој удобен врвот на Долман-ракав од 24/7 удобна облека во вашата гардероба за обични денови надвор со пријателите или само да легнувате низ куќата. Овој стилски врв на ниско сечење со широки ракави и флертувачки тркалезен врат ќе се спари добро со омилениот пар фармерки и омилени додатоци, давајќи ви удобен, но модерен стил секој ден во годината.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дами Маица Лабава Градиент Пуловер Виножито Букви Печатени Краток Ракав V Вратот Жени Одмор Стилски Меки Дами Пролет Лето Секојдневна
  • Новак

Дами Маица Лабава Градиент Пуловер Виножито Букви Печатени Краток Ракав V Вратот Жени Одмор Стилски Меки Дами Пролет Лето Секојдневна

DEN 1.67

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 15.5 см / 6.10" Должина : 63см / 24.80" Големина :

Базиреј Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Кошули Со Туника Жолта
  • Новак

Базиреј Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Кошули Со Туника Жолта

DEN 231.84

Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Туники К