Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско црно, се вклопува - Форд Бегство

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско црно, се вклопува - Форд Бегство

DEN 5759.68

Достапност

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 19 x 8, непознато офсет, 5 двокреветни зборувани, 5 lug 108mm шема на завртки, машински/црни. Тоа одговара на вашиот 2019-2019 Форд Бегство. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 19 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско/црно, одговара 2019-2019 Форд Бегство 19 x 8, Непознат офсет, 5 двојно зборувано, 5 шема на завртки од 108 мм, машински/црно, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат