Детската соба од „Ступел“ нека вашите соништа земаат авиони за летање, врамени wallидни уметности од студио за сладок грашок

Детската соба од „Ступел“ нека вашите соништа земаат авиони за летање, врамени wallидни уметности од студио за сладок грашок

DEN 457.44

Достапност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Studio Sweet Pea Pea.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат