Амстердам Акрилик Ретардер, 75мл

Амстердам Акрилик Ретардер, 75мл

DEN 2.33

Достапност

Насликајте со брзина што ги задоволува вашите потреби. Акрилниот Забавувач го одложува сушењето на акрилната боја, зголемувајќи го времето на сушење до 20%. Целосно испарува од бојата и може да се разреди со вода. Амстердам Акрилик Ретардер, 75мл.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

С. Арт Снабдување Професионална Боја Сет На Акрилна Боја Во Екстра-Големи 75мл Цевки-Богат Пигмент Живописни Бои За Уметници,
  • Новак

С. Арт Снабдување Професионална Боја Сет На Акрилна Боја Во Екстра-Големи 75мл Цевки-Богат Пигмент Живописни Бои За Уметници,

DEN 303.84

12 Висококвалитетни Живописни Бои Во Екстра Големи 75мл (2,53 фл оз.) Цевки : целосен избор од 12 уникатни, при�