Делинте ДХ 245 40Р ЗР 97В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2014-Мерцедес-бенц е 4матик, -База Субару Импреза

Делинте ДХ 245 40Р ЗР 97В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2014-Мерцедес-бенц е 4матик, -База Субару Импреза

DEN 3.00

Достапност

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Delinte DH2 КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Од целото време влечење подобрена контрола подолготрајна шара намалено ниво на бучава од патиштата Преглед Delinte DH2 е гума за сите сезони со перформанси и високи перформанси произведена за патнички возила и Теренци. Овој модел доаѓа со брзина на турнеја(повеќе..) Големина : 245/40Р18. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат