Студио Дизајни Маса Врвот Рингишпил

Студио Дизајни Маса Врвот Рингишпил

DEN 2.67

Достапност

Чувајте го вашиот работен простор неред слободен и вашите материјали организирани, видливи и на дофат во секое време! Дизајнерите, занаетчиите, илустраторите и професионалците од сите сфери на животот ќе го ценат овој повеќенаменски организатор на снабдување. Ротирачката рингишпил на врвот на масата има седум рамни прегради за иглички за туркање, гуми за бришење, мониста, жица и други мали резерви; три нивоа овозможуваат складирање со молив, пенкало или маркер. Студио Дизајни Маса Врвот Рингишпил.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат