Поставена противпожарна Бригада ЛЕГО 10197

Поставена противпожарна Бригада ЛЕГО 10197

DEN 1.67

Достапност

2231 лего парчиња. Предупредување : Производот Содржи Мали Делови. Не Е Наменет За Деца Под 4-Годишна Возраст. Изградете автентична гроздобер противпожарна станица!Динг динг динг! Има пожар во градот! Противпожарната бригада вози до местото на настанот од оваа детална и реална противпожарна станица во 1930 година. Дизајнирана да се вклопи со други модуларни згради како 10182 Caf Corner и 10185 Green Grocer, станицата има ретки лего парчиња И иновативни градежни техники. Вклучува противпожарно возило во стилот на 30-тите години, 4 минифигури, противпожарно куче, гаражна врата на станицата за отворање и отстранлив покрив на зградата за внатрешен пристап. Вклучува и 2 целосно опремени подови со противпожарни алатки, лавици за шлемови на пожарникарите, огнен столб, маса за пинг-понг, кујна со целосно снабден фрижидер, кауч, полица за книги и покрив со водена кула и ѕвонче. Мери 14" (35см) висока и 10" (25см) широк. * Вклучува противпожарно возило во стилот на 1930, 4 минифигури и огнено куче! * Карактеристики многу реални детали, вклучувајќи алатки за гаснење пожар, лавици за шлемови на пожарникари, па дури и противпожарен столб! * Куќата на станицата има врата од гаражата на станицата за отворање и 2 целосно опремени подови, вклучувајќи кујна со целосно снабден фрижидер и маса за пинг-понг! * Отстранете го покривот за внатрешен пристап! * Покривот е опремен со водена кула и ѕвонче! * Противпожарната Бригада има ретки ЛЕГО елементи, вклучувајќи тули и плочи во темно тен, 1х1 темноцрвени плочки, црвено виршла и 3х6х5 белвил лак. Се одликува и со златни шлемови на пожарникар, торба за тен и црвена лизгачка гаражна врата! * Мери 14" (35 см) висока и 10 " (25 см) широк! * Додадете Противпожарна Бригада ВО ВАШИОТ Град ЛЕГО И комбинирајте ЈА СО други модуларни згради како Аголот Цаф 10182 и Зелената Бакалница 10185!.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустани Памучна И Ленена Кошула Со Копче Надолу V-Вратот Долг Ракав Со Должина На Џебното
  • Новак

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустани Памучна И Ленена Кошула Со Копче Надолу V-Вратот Долг Ракав Со Должина На Џебното

DEN 511.84

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Девојки Големина Влечки Деца Влечки Девојки Девојки Момчиња Деца Дома Слајдови Затворен Кат Симпатична Цртан Филм Мека Удобна
  • Новак

Девојки Големина Влечки Деца Влечки Девојки Девојки Момчиња Деца Дома Слајдови Затворен Кат Симпатична Цртан Филм Мека Удобна

DEN 271.84

Моден дизајн : цртан филм дизајн на диносаурус Пол : Унисекс Бебе Чевли горниот материјал : Тип на затвор�

Taqqpue Жените Плус Големина V-Вратот Кабел Плетен Џемпер Преголем Пуловер Џемпер Буци Долг Ракав Еднобојна Лабава Маица Блуза
  • Новак

Taqqpue Жените Плус Големина V-Вратот Кабел Плетен Џемпер Преголем Пуловер Џемпер Буци Долг Ракав Еднобојна Лабава Маица Блуза

DEN 313.44

Жени Со Долги Ракави Со Цврста Боја V Вратот Врвот Обични Лабави Плетени Џемпери Блуза Карактеристики : �

Sngxgn Бејзбол Резервоарот Блузи За Жени Жени Дами Ребрести Дебели Ремени Ниско Намалување Тесни Тенок Опремени Спортски Тренингот
  • Новак

Sngxgn Бејзбол Резервоарот Блузи За Жени Жени Дами Ребрести Дебели Ремени Ниско Намалување Тесни Тенок Опремени Спортски Тренингот

DEN 288.00

Сезона : All Long камизола женска Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Должин

Бебе Дете Девојки Облека Постави Детски Виножито Печатење Боја Појавување Комбинезон Нова Зимска Облека За Ромпери За 6 Месеци
  • Новак

Бебе Дете Девојки Облека Постави Детски Виножито Печатење Боја Појавување Комбинезон Нова Зимска Облека За Ромпери За 6 Месеци

DEN 169.28

Бебе Детско Виножито Печатење Боја Соодветен Комбинезон Нова Зимска Новороденче Облека За Девојчиња Б�

Предна Пешачка Качулка Со Целосен Патент За Мажи Зимски Дуксери Со Топла Качулка Јакни Есенски Есенски Врвови Од Туника Црна
  • Новак

Предна Пешачка Качулка Со Целосен Патент За Мажи Зимски Дуксери Со Топла Качулка Јакни Есенски Есенски Врвови Од Туника Црна

DEN 479.84

Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Машки Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксер

Ханзидакд Женски Дуксер Дуксери Зимски Долг Ракав Тркалезно Деколте Полиестер Плус Големина Печатени Дуксери Повеќебојни XXL
  • Новак

Ханзидакд Женски Дуксер Дуксери Зимски Долг Ракав Тркалезно Деколте Полиестер Плус Големина Печатени Дуксери Повеќебојни XXL

DEN 1.33

Големина : С Биста : 100см / 39,37" Ракав : 52см / 20,47" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 104см / 40,94" Ракав : 52,5 см /