Вокер Едисон Дрифтвуд ВУД Агол Тв Штанд За Телевизори до 48

Вокер Едисон Дрифтвуд ВУД Агол Тв Штанд За Телевизори до 48

DEN 0.67

Достапност

Со аголен дизајн, оваа 44-инчна конзола лесно се вградува во помали простори во вашиот дом. Не само што заштедува простор, туку оваа медиумска конзола обезбедува простор за складирање на што било, од Вашите Двд-А и електроника до вашиот декор или основни работи во просторијата. Како функционален држач ЗА ТВ, може да прими Телевизори до 48 инчи. Одликувајќи се со две двојни врати со калено заштитно стакло, придонесувајќи за мешавина на преодни и модерни стилови на фарма. Изработени од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МДФ и издржлив ламинат со ласкави, детали од дрво. Вокер Едисон Блек Вуд АГОЛ Тв Штанд За Телевизори до 48" : Направен Со мешавина од преоден и модерен стил на фарма. Во аголен дизајн за да заштедите простор во вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Изработени од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МДФ и ламинат за издржлив дизајн. Поддржува до 250 килограми. Располага со повеќето Телевизори до 48 во. Двојните врати имаат калено заштитно стакло. Бродови подготвени да се соберат со чекор-по-чекор инструкции. Спецификации : Максимална Големина Телевизија : 48 во. Висина : 23 во. Длабочина : 16 во. Ширина : 44 во. Стил : Модерен Преоден. Број На полици : 1. Потребно Е Собрание : Да. Рамка Материјал : Дрво. Тежина на производот : 66 килограми. Тежина Капацитет : 250 фунти. Капацитет за складирање (cu. Фт.) : 2. Достапно во повеќе бои.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Танкини Костими За Капење Два Костуми За Капење Женски Танкини Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Плус Големина
  • Новак

Танкини Костими За Капење Два Костуми За Капење Женски Танкини Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Плус Големина

DEN 319.84

Големина : С Биста : 70см / 27.56" Половината : 70см / 27.56" Хиплајн : 76см / 29.92" Големина : М Биста : 74см / 29.13" Половина

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали
  • Новак

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали

DEN 3.00

Описи : Материјал : Хартија Боја : 49 бои можете да изберете Од Вино Црвена, Црвена, Розова Црвена, Розова, �

Ноќта на вештерките Се Занимава Дозвола Женски Ладно Рамо Фустан Чипка до Средината На Ракавот Сплит Фит Плисиран Фустан Тркалезен
  • Новак

Ноќта на вештерките Се Занимава Дозвола Женски Ладно Рамо Фустан Чипка до Средината На Ракавот Сплит Фит Плисиран Фустан Тркалезен

DEN 383.84

Секси Мода Женски Секојдневен Круг Вратот Половина Ракав Дами Печатени Мини Фустанкарактеристики : 1.Ка

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули
  • Новак

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули

DEN 438.08

Карактеристика : Овој Женски Врв Со Секојдневен И Моден Стил, Копче, Свртете Ја Јаката Надолу,Долг Ракав

Единствен Цврст Надворешен Панел За Внатрешен Двор Мултифункционален Белведер Необложена Завеса Термичка Светлина Блокирање
  • Новак

Единствен Цврст Надворешен Панел За Внатрешен Двор Мултифункционален Белведер Необложена Завеса Термичка Светлина Блокирање

DEN 271.84

Вештачка Свила1pc 37 "Широк X 63" Долг или 84 " Долг Овие панели создаваат приватност, сенка и практично отсеку