Адаптивен Брз Полнач Компатибилен Со Blu Life Еден Мини [Ѕид Полнач + Нозе USB Кабел] БЕЛО-Ново

Адаптивен Брз Полнач Компатибилен Со Blu Life Еден Мини [Ѕид Полнач + Нозе USB Кабел] БЕЛО-Ново

DEN 3.00

Достапност

Вистинско Дигитално Адаптивно Брзо Полнење! Наполнете 30 минути, до 60% ниво на батерија, 75% побрзо од стандардните полначи.ОТСТРАНЛИВ USB СО целосна моќност-Micro USB кабел што ви овозможува да наполните преку кој било ИЛИ друг USB извор на енергија ако не сте во близина на ѕиден штекер.Синхронизирајте и пренесувајте датотеки преку микро УСБ-кабел за податоци. Компатибилен со секој уред што има микро USB порта. Работи СО брендови КАКО ШТО се (не ограничувајќи се на) SAMSUNG, LG, HTC, MOTOROLA, KYOCERA, Microsoft, Huawei, Alcatel, Black Berry, ZTE, Coolpad, NEC, Sonim и многу повеќе!Исто така компатибилен Со Samsung Galaxy S7/S7 Edge/S5/S6/S6 Edge/S4/S3/Забелешка 4/Note 5/J3/J7 LG G2/G3/G4/V10/Flex 2/Fortune/Fonix 3/Pellus 3 Motorola G4/G4 Плус/G5s/G5s Плус/C Плус/E4/E4 plus/htc еден m8/M9/E8/E9 Желба Nexus Еден/S/4/5/6 Nexus Таблет 7/9/10 Sony Z2/Z3/Z4/Z5 Nokia 3/5/6/Lumia 820/830/920/925/930 Blackberry Q10/Q20/Z30/Dtek/Kindle Fire HD/HD7/HDX Huawei P8/Mate 8/P9/Windows Power Bank/PS4/Xbox/PS Vita/Nintendo Ds/Gopro/Bluetooth Звучник/Gps/Безжична Тастатура/Камера Samsung Рагби 4 - Рагби Ii A847 - Рагби Iii - Sgh-A157 - Галакси Алфа - ГАЛАКСИ АМП ПРЕМИЕР - ГАЛАКСИ Експрес 3 - Галакси Експрес Премиер - Галакси ј1 -2016 - ГАЛАКСИ Ј3 -2016 - Галакси Ј3 Се Појави / Засилувач / Експрес Премиер 2 - Галакси Мега - Галакси Мега 2 - Галакси Забелешка - Забелешка 3 - Забелешка 4 - Забелешка 5 - Забелешка Работ - Забелешка Ii - Забелешка 5 - Рагби Про - С 4 - С 4 АКТИВНИ - С 4 Зум - С Ii / Сгх-И777бојка : белата комплетот вклучува : 1 X Адаптивен Брз Ѕид Полнач1 X Микро Usb Кабел : 5 Стапки. ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ-за да ја докажеме нашата доверба во производите што ги обезбедуваме, нудиме 30-дневна гаранција за враќање на парите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Либани Софиста епистоларум адхук не едитарум центурија селекта цум верзија & нотис Џо. Кристоф. Волфи ... ; апендицис локо суплетур
  • Новак

Либани Софиста епистоларум адхук не едитарум центурија селекта цум верзија & нотис Џо. Кристоф. Волфи ... ; апендицис локо суплетур

DEN 905.60

Кожено издание Јазик : Латинска Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите со златен лист печатење на' рбетот...

Јога Панталони Градиент Со Висок Струк Печатени Хеланки За Кревање Задник Зимски Секојдневен Тренинг Слаби Капри Панталони
  • Новак

Јога Панталони Градиент Со Висок Струк Печатени Хеланки За Кревање Задник Зимски Секојдневен Тренинг Слаби Капри Панталони

DEN 63.84

Ткаенината Удобна, Мека и растеглива ткаенина, добра дишење и апсорпција на пот без триење на кожата.жен

Женски Дуксери Од Екипажот Пуловер Врвови За Вежбање Паѓаат Тинејџерски Девојки Со Долги Ракави Облека Препи Симпатична Облека
  • Новак

Женски Дуксери Од Екипажот Пуловер Врвови За Вежбање Паѓаат Тинејџерски Девојки Со Долги Ракави Облека Препи Симпатична Облека

DEN 271.68

Ткаенина : лакидејски дуксер на екипажот изработен од 100% памук висококвалитетен материјал погоден за к�

Корашан Женски Широк Комбинезон За Нозе Денот На Независноста Печатење Лигавче Целокупно Двоен Џеб Без Ракави Лабави Летни Ромпери
  • Новак

Корашан Женски Широк Комбинезон За Нозе Денот На Независноста Печатење Лигавче Целокупно Двоен Џеб Без Ракави Лабави Летни Ромпери

DEN 1.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Летен Клиренс За Заштеди Женска Облека Пуловер Со Кратки Ракави Со Долги Панталони Тренерки Џогер Комплет Обични Панталони Со
  • Новак

Летен Клиренс За Заштеди Женска Облека Пуловер Со Кратки Ракави Со Долги Панталони Тренерки Џогер Комплет Обични Панталони Со

DEN 2.00

Можеби сте сигурни дека ќе се обидеме да дадеме се од себе за ваше задоволство.Ако не сте сигурни,ве Моли

Бонбони Кофа, Преносни Пластични Тиква Декор Трик или Лекување Торба, Бонбони Носителот Торба Со Рачка За Ноќта на Вештерките
  • Новак

Бонбони Кофа, Преносни Пластични Тиква Декор Трик или Лекување Торба, Бонбони Носителот Торба Со Рачка За Ноќта на Вештерките

DEN 3.33

Функција : Одличен подарок за пријатели, деца, семејство итн Додадете уникатна атмосфера на вашата заба

Меморија Пена Перници Дозвола Мека И Не Уривање Јадро Штити Цервикалниот ' Рбет И Помага Во Спиењето. Масажа За Возрасни И Студенти
  • Новак

Меморија Пена Перници Дозвола Мека И Не Уривање Јадро Штити Цервикалниот ' Рбет И Помага Во Спиењето. Масажа За Возрасни И Студенти

DEN 143.84

Мемори пена Перници 100% сосема нов и висок квалитет Изработени од висококвалитетни материјали, нема да ј

Синдисус Жени Ромпер Комбинезони Со Долги Ракави Панталони Со Лажичка Панталони За Одмор Харем Панталони Обични Панталони Портокал
  • Новак

Синдисус Жени Ромпер Комбинезони Со Долги Ракави Панталони Со Лажичка Панталони За Одмор Харем Панталони Обични Панталони Портокал

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Разгорен Костим За Играње, Долг

Долга Нога Новогодишна Елка Кукла Божиќ Мал Дедо Гном Гумен Играчка Висат Декорација Волшебник Прикажи Прозорец Фотографија
  • Новак

Долга Нога Новогодишна Елка Кукла Божиќ Мал Дедо Гном Гумен Играчка Висат Декорација Волшебник Прикажи Прозорец Фотографија

DEN 127.84

Карактеристика : Погоден За украсување на домот, канцеларија, прикажување прозорец или фотографирање.Д�