КОЛЕКЦИЈА Женски Црни Рабови Ремен За Глуждот Една Блок Со Тркалезни Прсти Пета Брава Фустан Пумпи 6

КОЛЕКЦИЈА Женски Црни Рабови Ремен За Глуждот Една Блок Со Тркалезни Прсти Пета Брава Фустан Пумпи 6

DEN 0.67

Достапност

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ќе се водат за исчезнати нешто модерно, повик, ИЛИ ШИК КОЛЕКЦИЈА ПАТУВАЊЕ има избор вашиот плакар, и вие, се чека за! ПАТУВАЊЕ КОЛЕКЦИЈА. Повик. Фустан. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Црна. Пета. Пумпа. Фестониран Раб. Ремен За Глуждот. Тока. Висина На Петицата : 2. Тип На Пета : Блок.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат