Црвен Кап® Женски Дура-Кап® Индустриски Панталони

Црвен Кап® Женски Дура-Кап® Индустриски Панталони

DEN 447.84

Достапност

Овие разноврсни работни панталони се дизајнирани имајќи ја предвид удобноста за жените кои работат во градежништвото, одржувањето, управувањето со отпадот, транспортот и многу други занаети. Овие работни панталони се направени со удобна ткаенина во редовно вклопување што ве ослободува да се наведнувате и да се движите со леснотија, дури и во не толку удобни услови. Овие работни панталони не се чувствуваат добро, тие исто така лесно чистат, така што секогаш изгледате свежо на работа. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака. Нашата 65% Полиестер/35% Памучна Црна ткаенина се спротивставува на избледување на миењето после миење. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Многу џебови за складирање на алатките на трговијата. Етикета за надворешна марка на десниот колк. Индустриски перење пријателски.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КАЈЌ Долна Облека За Жени Чипка Градник Камизола Бралета Бендо Градник Чипка Врвни Жени Девојки Спорт Дневна Фаво Пред Затворање
  • Новак

КАЈЌ Долна Облека За Жени Чипка Градник Камизола Бралета Бендо Градник Чипка Врвни Жени Девојки Спорт Дневна Фаво Пред Затворање

DEN 479.84

Чипка Градник Камизола Бралета Бендо Градник Чипка Врвни Жени Девојки Спорт Дејл Фаво Пред Затворање Г�

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустани Памучна И Ленена Кошула Со Копче Надолу V-Вратот Долг Ракав Со Должина На Џебното
  • Новак

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустани Памучна И Ленена Кошула Со Копче Надолу V-Вратот Долг Ракав Со Должина На Џебното

DEN 511.84

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода