Хановер Ананас Кеј Сите Временски Услови Отворен Двор Трем Рокер, Еко-Пријателски, Рециклиран Материјал, - HVR100AR

Хановер Ананас Кеј Сите Временски Услови Отворен Двор Трем Рокер, Еко-Пријателски, Рециклиран Материјал, - HVR100AR

DEN 2.00

Достапност

Карпа во релаксација со Хановерскиот Стол За Лулка Од Ананас Кеј За Сите Временски Услови. Овој традиционален рокер има висок одмор на грбот и контурирани седишта. Мазните, закривени нозе обезбедуваат нежно движење на лулка совршено за двор или палуба. Изградено од издржлив HDPE материјал, ова парче е изградено до последно и ќе ви овозможи многу години седење на отворено. За разлика од автентичниот мебел од дрво, овој материјал никогаш нема да се лупи, чипира или раздели природно. Се спротивставува на корозивни материи, инсекти, сол, избледување НА УВ и други видови на животната средина. Навистина ниско одржување, овој рокер никогаш нема да бара сликање, боење или водоотпорен третман! Неговата цврста основа и широките потпирачи за раце обезбедуваат цврстина и стабилност врзани заедно со хардвер од нерѓосувачки челик од комерцијален степен. ЕКОЛОШКИ ДИЗАЈН : Колекцијата Ананас кеј Од Хановер е еколошка и изградена од рециклирани материјали. Столчињата за лулка се направени токму овде воод материјали и хардвер со врвен квалитет. Дизајниран за крајна удобност додека го пиете утринското кафе или се релаксирате со пријателите и семејството. Совршен додаток на вашиот двор, двор, палуба или трем. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Уживајте во бесплатното одржување-не е потребно боење, сликање или водоотпорност. Супер лесен за миење и чистење без перници за кои треба да се грижите! Ви овозможува да бидете надвор цела година. ЦВРСТ И ИЗДРЖЛИВ : Конструиран од издржлив МАТЕРИЈАЛ HDPE, оваа клупа е изградена за да ви трае многу години седење на отворено. За разлика од автентичниот мебел од дрво, овој материјал никогаш нема да се лупи, чипира или раздели природно. Се спротивставува на корозивни материи, инсекти, сол, избледување НА УВ и други видови на животната средина. ПОСТАВЕТЕ ДИМЕНЗИИ : Вкупни Димензии На Столот : 33,75"Д х 26,25" В х 42,5 "Ч, Димензии На Седиштето На Столот : 19" Д х 20 "В х 17" Х. УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ : Хановер Услуги На Клиентите е тука да им помогне! Ако ви требаат делови за замена, делови поради оштетување при транзит или имате какви било прашања, слободно контактирајте и нашиот тим за услуги на клиентите ќе одговори во рок од 24 часа за да ви помогне. Ананас Кеј лулка стол. Изграден со еколошки HDPE материјал. Цврста, тешка конструкција ги издржува елементите на природата. Без одржување : не е потребно боење, сликање или хидроизолација. Не ќе се подели, пукнатината, чип, или кора природно. Вклучен хардвер од комерцијална класа. Еколошки и целосно рециклирачки. 20 години ограничена гаранција. Боја : сина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Електричен Автомобил Ќебе-Загреан Волт Руно Патување Фрли За Автомобил и Р. в. - Одлично За Ладно Време, Задна Врата и Комплети
  • Новак

Електричен Автомобил Ќебе-Загреан Волт Руно Патување Фрли За Автомобил и Р. в. - Одлично За Ладно Време, Задна Врата и Комплети

DEN 351.84

12v Автомобил Греење Ќебе Електрични Ќебе Зимски Автомобил Топло Ќебе Карактеристики : Ова меко електрич