Rubbermaid Комерцијални, RCP356988BK, Недопирлив Плоштад Контејнер, Секој, Црна

Rubbermaid Комерцијални, RCP356988BK, Недопирлив Плоштад Контејнер, Секој, Црна

DEN 776.80

Достапност

Совршен за хотелски лоби, канцеларии, тоалети, трговски центри, ресторани и други јавни локации, овој контејнер за отпад нуди елегантен дизајн за професионална слика. Патент-чекање може лагер чинч овозможува лесно задржување на торбата и го елиминира врзувањето на јазолот. Цврстата пластична конструкција е издржлива и отпорна на пукнатини, дури и под тешки внатрешни/надворешни услови. Опционалниот капак за самозатворање (се продава одделно) го подобрува изгледот и содржи мириси.Комерцијални Недопирливи Квадратни Контејнери Елегантен, професионален изглед. Може лагер цинк за чување торба во место. Не грижете се дали ќе ја врзете торбата на контејнерот. Издржлив за тешки внатрешни/надворешни услови. Капак/врвот се продава одделно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Taqqpue Жените Плус Големина V-Вратот Кабел Плетен Џемпер Преголем Пуловер Џемпер Буци Долг Ракав Еднобојна Лабава Маица Блуза
  • Новак

Taqqpue Жените Плус Големина V-Вратот Кабел Плетен Џемпер Преголем Пуловер Џемпер Буци Долг Ракав Еднобојна Лабава Маица Блуза

DEN 313.44

Жени Со Долги Ракави Со Цврста Боја V Вратот Врвот Обични Лабави Плетени Џемпери Блуза Карактеристики : �

Бебе Дете Девојки Облека Постави Детски Виножито Печатење Боја Појавување Комбинезон Нова Зимска Облека За Ромпери За 6 Месеци
  • Новак

Бебе Дете Девојки Облека Постави Детски Виножито Печатење Боја Појавување Комбинезон Нова Зимска Облека За Ромпери За 6 Месеци

DEN 169.28

Бебе Детско Виножито Печатење Боја Соодветен Комбинезон Нова Зимска Новороденче Облека За Девојчиња Б�

Слушај Божиќ Семејство Појавување Пижами Во Собата, Божиќ Класичен Елементи Шема Долг Ракав Екипажот Вратот Блузи И Се Водат
  • Новак

Слушај Божиќ Семејство Појавување Пижами Во Собата, Божиќ Класичен Елементи Шема Долг Ракав Екипажот Вратот Блузи И Се Водат

DEN 367.84

Големина на бебето (см) / (инч)tttttttt t t t Т Советувана Возраст : t06 Месециtlengh : 57 / 22, 44t Bust : 55 / 21, 65 Советувана Во

Ханзидакд Женски Дуксер Дуксери Зимски Долг Ракав Тркалезно Деколте Полиестер Плус Големина Печатени Дуксери Повеќебојни XXL
  • Новак

Ханзидакд Женски Дуксер Дуксери Зимски Долг Ракав Тркалезно Деколте Полиестер Плус Големина Печатени Дуксери Повеќебојни XXL

DEN 1.33

Големина : С Биста : 100см / 39,37" Ракав : 52см / 20,47" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 104см / 40,94" Ракав : 52,5 см /