Тон фитнес 2-фунти Неопренови Тегови, 2pk

Тон фитнес 2-фунти Неопренови Тегови, 2pk

DEN 1.33

Достапност

Додадете нов елемент на вашиот тренинг со тон Фитнес 2 килограми тегови. Ова мало и компактно решение за обука за отпор е идеално за секоја професионална или домашна теретана. Пакетот Тон фитнес тегови 2 прави добредојден додаток на секоја рутина за градење сила. Вклучувањето на само 2 килограми рачни тежини како овие во вашата рутина може да помогне да се подобри силата, рамнотежата, односот мускул-маснотии, густината на коските, па дури и перформансите на одење. Тие можат да се користат за речиси секоја мускулна група, вклучувајќи ги рацете, рамената, грбот, стапиците и многу повеќе. Тие можат лесно да се додадат во широк спектар на програми за вежбање, вклучувајќи пилатес, баре метод, па дури и јога пракса. Тегови од неопренови имаат тежок и издржлив дизајн, изработен во цврсто леано железо. Нивната уникатна форма на песочен часовник со материјал за фаќање неопренови го олеснува држењето дури и кога вашите раце се испотени. Издржливиот слој, исто така, ги штити вашите подови од какви било измет или траги ако случајно се испушти мрена за време на вежбањето. Тон Фитнес 2 килограми Неопренови Тегови, 2 пакување : форма На Песочен Часовник за удобно држење. Идеален за тренинг за сила, одење, вежби со високо повторување и многу повеќе. Стилски изглед. Јадрото е направено од цврсто леано железо. Неопренови слој. Лесно држење. Отпорен на пот. 2 килограми рака тежини. Лесно се вградува во широк спектар на различни вежби. Помага да се подобри силата, рамнотежата, односот мускул-маснотии, густината на коските, па дури и перформансите на одење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детската соба од „Ступел“ нека вашите соништа земаат авиони за летање, врамени wallидни уметности од студио за сладок грашок
  • Новак

Детската соба од „Ступел“ нека вашите соништа земаат авиони за летање, врамени wallидни уметности од студио за сладок грашок

DEN 457.44

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“ Запо