Супериорен Памук Тери Возрасни Унисе Мека Лесна Бањарка, Екстра-Голема, Сина

Супериорен Памук Тери Возрасни Унисе Мека Лесна Бањарка, Екстра-Голема, Сина

DEN 0.33

Достапност

Донесете ја вашата омилена бања дома со престижниот Памук Тери Возрасни Унисекс Мека Лесна Бањарка. Изработена од премиум чешлан Памук, оваа прекрасна наметка обезбедува максимална удобност откако ќе излезете од туш или бања. Тери јамката е многу абсорбента за да понуди удобно, но луксузно чувство додека е исклучително издржливо. Оваа разноврсна наметка има мека, јака од шал и кимоно ракави за лабаво и удобно вклопување. Завршена со фротир и преклопливи ракави, оваа практична наметка е прилагодлива за прилагодено вклопување за сите. Приложената кука нуди без напор виси и сушење во вашиот гостин или господар бања. Супериорен Памук Тери Возрасни Унисекс Мека Лесна Бањарка, Екстра-Големи, Сини Вклучува : Еден (1) Возрасни Унисекс бањарка и пред вратоврска појас. Изработени од памук. Достапно во црна, Сина, брусница, слонова Коска, Јоргована, Темносина, Розова, Жалфија, Тегет, Чај и опции за Бела боја. Ткаењето на тери јамка е многу абсорбента за брзо сушење. Должина на облека : Удира веднаш под коленото. Јака од шал и кимоно ракави за лабаво и удобно вклопување. Два предни џебови за лепенки и прицврстена кука за лесно закачување и сушење. Секојдневни, Современи, Модерни или Традиционални стилови на декор за бања. Ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо. За најлуксузните резултати, препорачуваме да се мие со слични бои, да се исуши ниско и веднаш да се отстрани од фен. Ве молиме следете нега етикета инструкции за најдобри резултати. Димензии : Мали : мери 50 инчи долги х 51 инчи широк, 72-инчен појас. Средно : мери 52 инчи долг х 53 инчи широк, 73-инчен појас. Голем : мери 54 инчи долг х 55 инчи широк, 74-инчен појас. Екстра Голем : мери 55 инчи долг х 63 инчи широк, 83-инчен појас.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат