Заштитен знак Ликовна Уметност Шимпанзо Број 1 Платнена Уметност Од Клер Доерти, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Шимпанзо Број 1 Платнена Уметност Од Клер Доерти, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 1530.08

Достапност

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Шимпанзо Број 1" Платнена Уметност Од Клер Доерти, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Клер Доерти. Предмет : Животни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат