Орел Канџа 7 ' Trailmaster Патување Спин Мува Риболов Прачка

Орел Канџа 7 ' Trailmaster Патување Спин Мува Риболов Прачка

DEN 0.33

Достапност

Речиси 50 години, Траилмастер е името што е синоним за риболов и семејна традиција. Повеќе Прачки За Приколки се пренесуваат низ генерации отколку која било друга прачка направена. Лесен и изграден за доживотна употреба, има траилмастер дизајниран за секој риболовец. комплексната композитна празна конструкција IM-7 обезбедува неверојатни перформанси водичи за титаниум оксид и прекрасни прилагодени рачки од плута гравирано седиште од алуминиумска ролна прекрасно, обложено куќиште за патување вклучено Во Траилмастер 6-Парче Спин/Летачка Прачка, 7 M : Im-7 Комплексно композитно празно обезбедува неверојатни перформанси во која било должина. Лесен и изграден за доживотна употреба. Прекрасно врежаните седишта од бронзена ролна ги надополнуваат водичите и прилагодената намотка на свилата. Контурните рачки од плута се завршени со издржливи гумени рачки од плута и борбени задници. Лесен риболовен стап кој е лесен за употреба . Децата или возрасните можат да ја користат оваа риболовна прачка . Додадете ролна настрана. Идеален за риболов со мува или едноставна ролна за вртење . Комплексен композитен црн елегантен материјал надолу по вратилото на прачката.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат