Тапани Еден Бас Тапан педал w Продолжена Табла

Тапани Еден Бас Тапан педал w Продолжена Табла

DEN 959.84

Достапност

Тапанарите ни побараа подолга табла и ние слушавме. 9000 XF е тука со продолжена табла која е 1 инч подолга од нашата стандардна верзија на педалата. 9000 Педали им нудат на тапанарите нееднаква комбинација на брзина, чувство и моќ. Од нивното основање, Педалите од Серијата 9000 Со Пловечки Ротор и бескрајно Прилагодлива технологија За Камери им дадоа на играчите флексибилност и разноврсност да ја подигнат својата работа на нозе на следното ниво. И покрај тоа, мислевме дека е време да направиме некои подобрувања. Воведување на надградени 9000 и 9002. Двете педали сега го прикажуваат нашиот целосно нов Три-Стожер? 8330032) И Нелизгачка Гумена Основна Плоча за зафат за зголемена стабилност и посилна врска помеѓу тапанарот и ударниот барабан. Покрај тоа, додадовме КАМЕРА ЗА Прилагодување НА ЕЗ за да им овозможиме на тапанарите да се префрлат од Акцелератор? На Турбо?- запчаници во стил, или каде било помеѓу, за кратко време! Истото непогрешливо чувство, играност и карактеристики одобрени од уметникот, само подобро. DW Тапани 9000 Еден Бас Тапан педалата w/ Продолжен Подножјето.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат