Гуган Мамкиrenchот Хауг, Алабама Крау-Пакет

Гуган Мамкиrenchот Хауг, Алабама Крау-Пакет

DEN 1.33

Достапност

ГУГАН МАМКИ 6от хоуг 6" оваа долга мамка од 6 " е преполна со карактеристики од глава до опашка! Тоа е уникатна форма и прирабница создадете профил во водата што сигурно ќе примами каснувања. Извлечете Гоwот И борете се со најголемите риби во езерото, тие немаат шанса. Овој ѕвер е голема На Тексас опрема, но навистина ексел влече на дното како чудовиште-лов каролина опрема мамка! ПРЕПОРАКИ ЗА ОПРЕМА : Ролна : фрлање мамка 6.1 : 1-7, 5 : 1 Прачка : 6'6" -7 ' 6 " Средно Тешка Или Тешка Моќност Брза До Екстра Брза Акциона Линија : 10-20 фунти Флуоројаглероденw Хаг, Алабама Крау.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат