Женска Нано-Т-Маица За Вратот На Ханес

Женска Нано-Т-Маица За Вратот На Ханес

DEN 192.00

Достапност

Толку лесна и мека, ќе се заљубите во Оваа Маица во нано-секунда. Ултра лесен 100% памучен дрес со прстен се чувствува фантастично покрај вашата кожа и убаво се завесува. Елегантно, контурно вклопување со странични шевови што ја ласкаат вашата силуета. Предизборен за одлично вклопување измијте после миење. Ракав со двојна игла и долни рабови за подолг живот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Базиреј Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Кошули Со Туника Жолта
  • Новак

Базиреј Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Кошули Со Туника Жолта

DEN 231.84

Женски Тркалезни Врвови На Деколте Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Пуловер Обични Туники К

Пеперутки Маица За Жени Редовни Ракави Печатени Летни Лабави Туника Врвови Страна Сплит V Вратот Излегување Краток Ракав Елегантни
  • Новак

Пеперутки Маица За Жени Редовни Ракави Печатени Летни Лабави Туника Врвови Страна Сплит V Вратот Излегување Краток Ракав Елегантни

DEN 191.84

MRGIINRI МОДА Карактеристики : Стил : Елегантен Тип На Фит : Лабав Стил На Фитнек : V Должина На Вратот : Краток