Пријатели Хартлејк Сити Трговски Центар Зграда Играчка За Деца

Пријатели Хартлејк Сити Трговски Центар Зграда Играчка За Деца

DEN 1.67

Достапност

Воодушевување шопинг-луди деца со Трговскиот Центар Хартлејк Сити (41450) играчка. Доаѓа со 6 карактери, вклучувајќи микро-кукла. Децата ќе сакаат да ги истражуваат продавниците и судот за храна Со Ема и нејзиното семејство. Овој трговски центар не е само за облека. Постојат 5 продавници кои ги одразуваат широките интереси на децата, од храна и музика, до технологија и играчки. Исто така, доаѓа со 2 одделни парчиња за играње за да се прошири забавата. Фото кабината и модната грамофон се одвоени од главниот модел, што ги прави одлични интерактивни играчки за деца – тие се доволно мали за ДА се појават ВО торба ЗА ЛЕГО забава во куќата на пријател или на училиште. Децата ќе уживаат во предизвикот да го создадат овој комплет од 1.032 парчиња-процесот на градење ќе биде исто толку забавен како и претставата! Сетот од 3 ката ќе заземе централно место во секоја детска соба и сигурно ќе ги воодушеви пријателите кои доаѓаат да играат. Превоз на деца Во Срцето На Градот, место каде што најдобрите денови се трошат дружење со семејството и пријателите. Уште не е достапен.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат