Елизабет Умре Умре: Метал

Елизабет Умре Умре: Метал

DEN 607.84

Достапност

Однесете ја вашата изработка на нови нивоа Со оваа елизабета умре умре. Создава деликатна, сложена чипка, а нејзината сложеност се надополнува со тоа што двапати поминува низ машината за сечење, додавајќи врежан слој. Не сече околу надворешните рабови, па затоа е погоден за преклопени празни места за картички. Оваа метална матрица Елизабет умре има димензии 5,8 х 2,8 инчи за да направи рачно изработени украси. Елизабет Умре Умре : Метал, 5,8 х 2,8 инчи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат