Солиден Гребен 11025. Огледало за брзо Ослободување, Правоаголно, Црно; 97-Џип Wrangler Одговара изберете: 2008,2015-ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН

Солиден Гребен 11025. Огледало за брзо Ослободување, Правоаголно, Црно; 97-Џип Wrangler Одговара изберете: 2008,2015-ЏИП WRANGLER

DEN 2.00

Достапност

Ова црно правоаголно странично огледало со брзо ослободување од Солиден Гребен нуди совршено решение за огледало за времињата кога ги отстранувате вратите! Одликувајќи се со лесно копче за заклучување што нуди брза и удобна инсталација и отстранување, ова огледало се монтира на рамката на шофершајбната од која било страна што ќе ја изберете со едноставен болт на раствор! Долгите прилагодливи краци даваат голема видливост со вклучени или исклучени врати! Насликана Црна. Монтирање на копчето за заклучување. Една лева рака или десна рака. Лесна инсталација и отстранување. Прилагодливи раце за зголемена видливост.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Студели индустрии современа цветна ливче графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол
  • Новак

Студели индустрии современа цветна ливче графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Керол

DEN 2.67

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка
  • Новак

Индустријата за факултети разновидни растителни растителни растителни растителни мерки измешани земја цветаат графичка уметничка

DEN 2.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок