Луиенес В Маици За Вратот За Жени Против Вратот Удобна Туника Лесна Симпатична Блуза

Луиенес В Маици За Вратот За Жени Против Вратот Удобна Туника Лесна Симпатична Блуза

DEN 335.84

Достапност

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Рамо : 33см/12.99" Ракав : 34см/13.39" Должина : 64см/25.20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 34см/13.39" Ракав : 35см/13.78" ДОЛЖИНА : 65 CM/25.59" големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 105cm/41.34" рамо : 35cm/13.78" ракав : 36cm/14.17" ДОЛЖИНА : 66 CM/25.98" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 113cm/44.49" рамо : 36,5 СМ/14,37" ракав : 37см/14,57" Должина : 67см/26,38" големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 121см/47,64" РАМО : 38СМ/14,96" ракав : 38см/14,96" должина : 68см/26,77" женски врв обичен кружен врат секојдневен КОШУЛА МАИЦА КОПЧЕ ВРВОТ ЛЕТО МОДА маица карактеристики : материјал : 60% полиестер, 35% вискоза ова лето врвови е лесен, растеглив, мек и пријателски за кожата, што ќе ви донесе пријатно и удобно чувство на носење.Карактеристики : Кошулите со вратот се разликуваат од обичните маици, краткиот ракав со возбуда ќе ги скрие вашите дебели раце. Лабавото вклопување и основните стилови ќе ја покажат вашата самодоверба и шармантен изглед. : Женските врвови се спарени со фармерки, тексас шорцеви, здолниште, фустани, некои фенси додатоци, чанти и слатки капи за да поминат секојдневен одмор. кошулата во или надвор за да направи најслаткиот изглед во оваа пролет / лето.Повод : трепери ракав врвови со женски v-вратот за стилски изглед. Совршен за секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, запознавање, забава, одмор, училиште или плажа. Може да се даде и како подарок на пријателите и семејството.Внимание : Рачно / машинско перење нежно со ладна вода, закачете се да се исуши или исушете ја линијата, не избелувајте, топло железо доколку е потребно, измијте со слична боја.Сезона : All Gender : Womenmateral : Тип На Полиестерпатер Тип : Должина На Ракавот За Печатење : Јака Со Долги Ракави : Тркалезна дебелина на вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Жени Shirts Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths483495cm/37.40"33cm/12.99"34cm/13.39"64cm/25.20"M61036100cm/39.37"34cm/13.39"35cm/13.78"65cm/25.59"L81238105cm/41.34"35cm/13.78"36cm/14.17"66cm/25.98"XL101440113cm/44.49"36.5 cm/14.37"37cm/14.57"67cm/26.38"XXL121642121cm/47.64"38cm/14.96"38cm/14.96"68cm/26.77"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 95cm/37.40"Shoulder : 33cm/12.99"Sleeve : 34cm/13.39"Length : 64cm/25.20"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 34cm/13.39"Sleeve : 35cm/13.78"Length : 65cm/25.59"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 105cm/41.34"Shoulder : 35cm/13.78"Sleeve : 36cm/14.17"Length : 66cm/25.98"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 113cm/44.49"Shoulder : 36.5 cm/14.37"Sleeve : 37cm/14.57"Length : 67cm/26.38"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 121cm/47.64"Shoulder : 38cm/14.96"Sleeve : 38cm/14.96"Length : 68cm/26.77"?€Уникатен дизајн v-Вратот, лабава, печатење, се релаксираат одговара.Основниот врв со v вратот, едноставниот дизајн прави да изгледате повеќе стилски. ?●Материјал€ Мала тежина,еластична ткаенина,не проѕирна, мека и удобна облека. ①Натпревар е Совршен Со фармерки,хеланки, шорцеви, јога панталони, секојдневни панталони, синџир на џемпери, шал, ѓердан, чизми, потпетици, јакна или палта и така натаму. ?●Соодветна пригода●Секојдневни маички кошули убави за секојдневниот живот, домот,работата,спортот,забавата, одморот итн.Овој кроп блузи е неопходен моден предмет во женска гардероба. ?●Врв За перење ● Рачно перење Или нежно перење во машина во ладна вода, закачете или исушете ја линијата, Не избелувајте.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Непослушен Кардиган За Жени, Женски Цветен Принт Кардиган Со Надуени Ракави Лабава Покривка Обична Блуза Трендовски Врвови Жолта
 • Новак

Непослушен Кардиган За Жени, Женски Цветен Принт Кардиган Со Надуени Ракави Лабава Покривка Обична Блуза Трендовски Врвови Жолта

DEN 214.24

Женски Цветен Принт Издуван Ракав Кардиган Лабава Покривка Обична Блуза Трендовски Врвовикарактерист�

Scyoekwg Женски Блузи Секојдневен Краток Ракав Свети Патрик Ден Кошула Повик Трендовски Лабава Одговара Кошули Одмор Блузи Графички
 • Новак

Scyoekwg Женски Блузи Секојдневен Краток Ракав Свети Патрик Ден Кошула Повик Трендовски Лабава Одговара Кошули Одмор Блузи Графички

DEN 2.67

Добредојдовте Во Нашата Продавница (Fre Ut Erv) Женски Врвови Со Кратки Ракави Пролетни Трендовски Врвови С�

Врвот За Жени, Дозвола Жени Летни Секојдневни Маици Квадратни Вратот Издувам Кратки Ракави Туника Врвови Лабави Удобни Блузи
 • Новак

Врвот За Жени, Дозвола Жени Летни Секојдневни Маици Квадратни Вратот Издувам Кратки Ракави Туника Врвови Лабави Удобни Блузи

DEN 287.84

Женски Летни Секојдневни Маици Плоштад Вратот Издувам Краток Ракав Туника Блузи Лабава Удобни Блузика�

Канцелариски Маици Со Долги Ракави За Жени Секојдневен Летен Цветен Дезен Графичко Копче Надолу Против Маици За Вратот Кошула
 • Новак

Канцелариски Маици Со Долги Ракави За Жени Секојдневен Летен Цветен Дезен Графичко Копче Надолу Против Маици За Вратот Кошула

DEN 239.84

€Клучни Зборови} Машки Мускулни Резервоари;Бели Кошули За Мажи Со Долг Ракав;Сензоризирани Женски Врво

Цермоге Женски Дами Плус Големина Маици Блузи, Жени Мода Печатени Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блузи
 • Новак

Цермоге Женски Дами Плус Големина Маици Блузи, Жени Мода Печатени Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блузи

DEN 1.00

Карактеристики : изработен е од висококвалитетен, доволно издржлив за вашето носење дали стилскиот и мо

Денот На Вљубените На Жените Краток ракав Маица Мода Љубов Печатени Круг Вратот Солидна Врвот Дами Повик Лабава Маичка Блуза
 • Новак

Денот На Вљубените На Жените Краток ракав Маица Мода Љубов Печатени Круг Вратот Солидна Врвот Дами Повик Лабава Маичка Блуза

DEN 207.84

Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Денот На Вљубените Печатење Круг Вратот Дуксер Екипажот Пулове�

Женски Кошули Со Долги Ракави Лабаво Вклопување Секојдневно Копче За Ревер Надолу Основна Кошула Дами Удобни Модни Блузи Блузи
 • Новак

Женски Кошули Со Долги Ракави Лабаво Вклопување Секојдневно Копче За Ревер Надолу Основна Кошула Дами Удобни Модни Блузи Блузи

DEN 351.84

женските врвови се направени со висококвалитетна ткаенина Мека, лесна и удобна за носење.Можете да ги с�

Ленаго Туника Блуза За Жени Плус Големина Еднобојни Копчиња Кошули V Вратот Лабава Блуза Долг Ракав Обична Работа Туника Блузи
 • Новак

Ленаго Туника Блуза За Жени Плус Големина Еднобојни Копчиња Кошули V Вратот Лабава Блуза Долг Ракав Обична Работа Туника Блузи

DEN 1.67

92 " Рамо : 55cm / 21 Овие жени паѓаат / зимски врвови не само што ви даваат убав изглед, туку и ве одржуваат топ�

Кошули со долг ракав за жени, жени, печатени лабави долги ракави, блуза, обични врвови на вратот, долги ракави Божиќна кошула,
 • Новак

Кошули со долг ракав за жени, жени, печатени лабави долги ракави, блуза, обични врвови на вратот, долги ракави Божиќна кошула,

DEN 3.33

❀ Материјал : 95%полиестер+5%спандекс, ткаенината има малку истегнување, мека лесна качулка удобна за нос�

Женски Блузи Печатени Долги Ракави Кружен Врат Обични Врвови За Пуловер Персонализиран Дуксер Без Крв Без Качулка Армија Зелена
 • Новак

Женски Блузи Печатени Долги Ракави Кружен Врат Обични Врвови За Пуловер Персонализиран Дуксер Без Крв Без Качулка Армија Зелена

DEN 303.84

Женски Печатени Долги Ракави Кружен Врат Обични Врвови За Пуловер Персонализиран Дуксер Без Качулка За

Женска Облека од дакијан Поставува Летен Моден Женски Врат Со Цврст Врат Без Ракави + Лабави Џебни Панталони Одговараат На Жени
 • Новак

Женска Облека од дакијан Поставува Летен Моден Женски Врат Со Цврст Врат Без Ракави + Лабави Џебни Панталони Одговараат На Жени

DEN 255.84

44" Половината : 96cm / 37 Материјали : памук и дише и сува, намалување на потењето, зрачење, статички 3 Без нап

Дазнико женски врвови женски шифон цврста боја со кратки ракави со кратка вратот на вратот, блузи блузи за жени за жени, топла
 • Новак

Дазнико женски врвови женски шифон цврста боја со кратки ракави со кратка вратот на вратот, блузи блузи за жени за жени, топла

DEN 335.84

Добредојдовте во нашата продавница, ние сме продавница (Daznico) која се фокусира на модата на облеката, ние

Летни Врвови За Жени Блузи Со Кратки Ракави Обични Маици Маици За Пуловер Врвови Цврсти Маици V Врвови На Вратот Блузи Со Копчиња
 • Новак

Летни Врвови За Жени Блузи Со Кратки Ракави Обични Маици Маици За Пуловер Врвови Цврсти Маици V Врвови На Вратот Блузи Со Копчиња

DEN 182.24

Женска Еднобојна Широка Кошула Со Кратки Ракави Копче V Вратот Еднобојна Кошула Блузи : 1 Изработено од �