Гилдан Голема Машка Ултра Памучна Класична Маица Со Кратки Ракави

Гилдан Голема Машка Ултра Памучна Класична Маица Со Кратки Ракави

DEN 0.67

Достапност

Гилдан Менс Памучна Маичка. Нашата класична маица за екипаж со средна тежина е совршен избор за преку целата година. Пред-намален премиум памук останува удобно миење по миењето. Краток Ракав Маица. Водечки асортиман на бои во индустријата. Пред-намален. Снимени вратот и рамената за издржливост. Беспрекорна двојна игла јака. Двоен игла ракав и долниот раб. Тубуларна одговара за минимален вртежен момент.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат