Фантоскоп Делукс Мека Фау Овча Кожа Крзно Колекција Декоративни Бушава Модерна Област Килим, Виолетова

Фантоскоп Делукс Мека Фау Овча Кожа Крзно Колекција Декоративни Бушава Модерна Област Килим, Виолетова

DEN 607.84

Достапност

Нашиот модерен кадифен тепих со мека површина со неутрални бои може да направи елегантен додаток за да ја разубави секоја просторија во вашиот домашен декор, користејќи го овој пријатен и удобен килим од вештачко монголско крзно, ќе создадете привлечен простор и мирно чувство во спалната соба, дневната соба, игротеката итн. Килимот апсолутно ќе промовира топол, луксузен и пријатен амбиент во вашиот дом. Донесете го во вашиот дом и уживајте во шармот сега. Направено со висококвалитетно меко вештачко монголско крзно кое обезбедува најдобар допир и чувство. Околу 2 х 3 стапки правоаголник / 60 х 90 см; совршена големина за домашен украсен тепих. Се користи и за перница за седишта за стол или за декор во дневната соба во спалната соба. Исчистете со влажна крпа, исушете ја рамно. Меки меки пријатно крзно со кожа се чувствуваат дното.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат