Лига На Правдата на зак Снајдер - Ли Бермехо Варијанта Ѕид Постер, 14.725 22.375

Лига На Правдата на зак Снајдер - Ли Бермехо Варијанта Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 0.33

Достапност

Овие Трендови Меѓународниот Дк Зак Снајдер Правда Лига-Ли Бермехо Варијанта Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Дк Зак Снајдер Правда Лига - Ли Бермехо Варијанта Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат