Pet Life ® Активен Pull-Rover 4-Насочен Рашири Без Ракави Фитнес Јога Куче Маица Дуксер

Pet Life ® Активен Pull-Rover 4-Насочен Рашири Без Ракави Фитнес Јога Куче Маица Дуксер

DEN 337.60

Достапност

АКТИВНИОТ Резервоар За Качулка За Изведба Без Ракави Со Хедер Со Тонови на Миленичиња life ® има врвна иновативно инженерска Мулти-мешана Микро-ткаенина со својства со високо истегнување. Кога се спојува заедно, овој материјал нуди повисоки нивоа на Пропустливост, Дишење и способност за Истегнување. Карактеристики 4-Насочна Истегната Ткаена Конструкција која се движи подобро во секоја насока со прилагодливо заострено вклопување без стискање и нема да се собере. Материјалот е исклучително лесен и Има својства За Брзо Сушење што и го одбива потењето и се суши навистина брзо додека нуди технологија Против Мирис што спречува микроби што предизвикуваат мирис, овој материјал нема да се тресе или да се држи до кожата или крзното. Овој Дуксер нуди И Ув Заштита од штетните зраци на сонцето и совршено се вклопува за да помогне во задржување или собирање на пролеани влакна. Карактеристики Двојно Засилено шиење на секој спој за издржливост. Дизајнот се одликува со нагласена супер-тенка втора кожа, растеглива хауба за влечење со акцентирани облоги со копчиња и Рефлектирачка Лента за дополнителна ноќна видливост. Машина За Перење. Овој стил е дел од Нашата Колекција На Активна Облека За Миленичиња Life®. Достапно во Повеќе Големини и Бои.СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Во (Инчи) "Назад" Должина е Од Вратот До Опашката : * Видете ја табелата со слики за приближување на големината екстра МАЛ : Назад : 9.8" Градите : 47.7" Вратот : 13"МАЛ : Назад : 11.8" Градите : 17.7" Вратот : 14.2"СРЕДНО : Назад : 15.8" Градите : 21.7" Вратот : 16.2"ГОЛЕМ : Назад : 19.8" Градите : 26.7" Вратот : 18.5"Екстра Голем : назад : 22.8" градите : 31.7" Вратот : 21.2" Се Одликува Со Лесна 4-насочна конструкција Опуштен-Растеглив Материјал За Поширок Опсег На Движење И Удобност. Карактеристики технологија за перформанси За брзо Сушење. Обезбедува ув заштита; Помага при одржување на пролеани влакна. Карактеристики Двојно Засилено Шиење на секој спој За Издржливост и Долговечност и Рефлектирачко лепење за ноќна безбедност. Дизајн на тон-На-Тон со интегрирана флексибилна флексибилна хауба за дишење со пердуви и облоги со копчиња; Машина За Перење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно Милениче Куче Класична Трикотажа Џемпер Руно Палто Мека Задебелување Топло Кученце Кучиња Кошула Зимски Миленичиња Мачка
  • Новак

Домашно Милениче Куче Класична Трикотажа Џемпер Руно Палто Мека Задебелување Топло Кученце Кучиња Кошула Зимски Миленичиња Мачка

DEN 0.33

Големина Табела : Големина Назад Вратот БИСТА ПОГОДЕН FORXS 5.91" / 15 CM 7.87" / 20 CM 10.24" / 26 CM за домашни миленици 23kg

Костим за ноќта на вештерките За Кучиња Миленичиња Мачки Костими За Миленичиња За Мали Средни Големи Кучиња Партиска Костим
  • Новак

Костим за ноќта на вештерките За Кучиња Миленичиња Мачки Костими За Миленичиња За Мали Средни Големи Кучиња Партиска Костим

DEN 244.64

Костим за Домашно милениче Косплеј Мек За Божиќни Косплеј Роденденски Забави Полиестер Црна За Мали Ср�

Елек За Спасување На Кучиња алтсалес, Шаблони За Рефлектирачки Коски За Миленичиња Костим За Капење Елек За Спасување На Безбедноста
  • Новак

Елек За Спасување На Кучиња алтсалес, Шаблони За Рефлектирачки Коски За Миленичиња Костим За Капење Елек За Спасување На Безбедноста

DEN 113.92

Елек За Спасување На Кучиња алтсалес, Шаблони За Рефлектирачки Коски За Миленичиња Костим За Капење Еле

Облека За домашни Миленици Во воумхаус Мека Удобна Со Прстен За Влечење Летечки Ракав Кожа-допир Облечи Полиестерска Мрежа Полите
  • Новак

Облека За домашни Миленици Во воумхаус Мека Удобна Со Прстен За Влечење Летечки Ракав Кожа-допир Облечи Полиестерска Мрежа Полите

DEN 399.84

Опис : Дефинитивно дека овој фустан за кучиња има многу видови на предности како што се отпорни на абење,

Облека За Кучиња За Миленичиња Џемпер За Кучиња Меко Задебелување Кошула За Топли Кучиња За Кучиња Зимски Џемпер За Кученца
  • Новак

Облека За Кучиња За Миленичиња Џемпер За Кучиња Меко Задебелување Кошула За Топли Кучиња За Кучиња Зимски Џемпер За Кученца

DEN 2.33

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Лихе од Пазарот На Џојбај.Нашиот џемпер за миле�

Миленичиња Кучиња Dogs Зима Руно Елек Задебелени Палто, Кученце Кучиња Руно Џемпер, Топол Костим Со Влечење Прстен За Миленичиња
  • Новак

Миленичиња Кучиња Dogs Зима Руно Елек Задебелени Палто, Кученце Кучиња Руно Џемпер, Топол Костим Со Влечење Прстен За Миленичиња

DEN 2.33

Тип на предмет : Облека За Миленичиња Материјал : Руно Боја : Виолетова,Црвена,Црна,Разнобојна Целна Публ

Мираж Производи За Миленичиња Издржлив Полиестер И Памук Премногу Симпатичен За Грди Џемпери Фустан За Кучиња, Светло Розова,
  • Новак

Мираж Производи За Миленичиња Издржлив Полиестер И Памук Премногу Симпатичен За Грди Џемпери Фустан За Кучиња, Светло Розова,

DEN 3.00

Ова Е Премногу Симпатична За Грди Џемпери Екран Печатење Куче Фустан ХХХГолем Светло Розова Поли / паму�

џиаросвеи Миленичиња Здолниште Цвет Боукнот Декор Облечи кожата-пријателски Симпатична Миленичиња Кучиња Принцеза Фустан За
  • Новак

џиаросвеи Миленичиња Здолниште Цвет Боукнот Декор Облечи кожата-пријателски Симпатична Миленичиња Кучиња Принцеза Фустан За

DEN 2.67

Опис : со мека текстура и фина изработка, овој фустан за миленичиња е пријателски за кожата, топол и удоб�

Симпатична Облека За Миленичиња Елек За Печатење Што Дише Мачка Куче Мека Удобна Маица Кошула За Кученца Облека За Кучиња За
  • Новак

Симпатична Облека За Миленичиња Елек За Печатење Што Дише Мачка Куче Мека Удобна Маица Кошула За Кученца Облека За Кучиња За

DEN 0.67

Закачалки За Облека за Миленичиња За Плакар Закачалки За Облека За Миленичиња За Мали Кучиња Облека За �