Бодликава Натрупување Семејство Редење Игра

Бодликава Натрупување Семејство Редење Игра

DEN 1.33

Достапност

Бодливото Натрупување По Куќа Од Џамлии е еден од нашите најпродавани на сите времиња. Кутијата содржи куп мали дрвениed и целта на играта е да се изгради бодликава кула што е можно повисоко - додека губитникот не ја собори со само еден премногуed. Прекрасна игра која им дава голема забава на децата од која било возраст. Бодлив Натрупување Семејство Редење Игра, Од Куќата На Џамлии. Содржината вклучува : 36 Дрвени Свињи, Упатства. За 1 или повеќе играчи. Се препорачува за возраст од 4 и повеќе години. Произведено Во Кина. Сосема нова состојба во оригиналното пакување. Избришете ја со сува или влажна крпа. Предупредување : Опасност Од Гушење-Содржи мали делови кои не се погодни за деца под 3 години.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат