Гарние Фруктис Елегантен И Сјај Оз. Анти-Влажност Стајлинг Крем

Гарние Фруктис Елегантен И Сјај Оз. Анти-Влажност Стајлинг Крем

DEN 3.33

Достапност

Елегантен И Сјаен Крем За Стилизирање Против Влажност, Силен 5 мл (142 гр) со овошни микро-восоци. Долготрајно држење и сјај. Мазна, стилизирана коса-дури и со влага во воздухот! Елегантен И Сјај Во Стилот На Гарние Фруктис Е првата линија за стилизирање отпорна на мазнење и влажност од Гарние. Што е елегантен и сјаен крем за стилизирање? Крем за стилизирање од новата генерација, со овошни микро-восоци кои ја одбиваат влажноста и се борат со разлетувањето за да ја одржат косата под контрола и со сјаен сјај. Како функционира : Елегантен И Синус Во Стилот На Гарние Фруктис со овошни микро-восоци ги обвиткува влакната на косата со формули отпорни на влажност. Косата останува мазна и податлива со контрола на разлетување и долготраен сјај. Произведено во САД. Елегантен и Сјаен Стил На Крем Стилови : Елегантен Про : Нанесете на исушена коса со крпи. Исушете го со фен додека не стане елегантен. За да завршите, тријте мала количина помеѓу дланките и повторно нанесете ја на косата, повлекувајќи се до краевите. Елегантен И Шик : Нанесете на влажна коса и исчешлајте ја темелно. Оставете внатре и исушете го воздухот за природен, елегантен стил. 5 мл (142 г) Њујорк, ЊУЈОРК 10017 800-4ГАРНИЕ Елегантен И Сјаен Крем За Стилизирање Против Влажност, Силен. Со овошни микро-восоци. Долготрајно држење и сјај. Мазна, стилизирана коса-дури и со влага во воздухот! Елегантен И Сјај Во Стилот На Гарние Фруктис Е првата линија за стилизирање отпорна на мазнење и влажност од Гарние. Што е елегантен и сјаен крем за стилизирање? Крем за стилизирање од новата генерација, со овошни микро-восоци кои ја одбиваат влажноста и се борат со разлетувањето за да ја одржат косата под контрола и со сјаен сјај. Како функционира : Елегантен И Синус Во Стилот На Гарние Фруктис со овошни микро-восоци ги обвиткува влакната на косата со формули отпорни на влажност. Косата останува мазна и податлива со контрола на разлетување и долготраен сјај. Произведено во САД.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица
  • Новак

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица

DEN 3.33

Шудагенг Маици За Денот На Независноста На Мажите, Графички Маици Со Кратки Ракави Со Знаме На Сад, Амер�

Асвивидни Женски Костими За Капење Со Еден Костим За Капење Со Патент Предни Костими За Капење Со Кратки Ракави Сурфање Атлетски
  • Новак

Асвивидни Женски Костими За Капење Со Еден Костим За Капење Со Патент Предни Костими За Капење Со Кратки Ракави Сурфање Атлетски

DEN 367.84

Бенд : Asvivid Какоживописен Женски Едноделен Костим За Капење Кликнете за да ја внесете Страницата За Живо

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус
  • Новак

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус

DEN 0.67

Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Детски Стил : Детско Момче Спортски Панталони, Активни Панталони За Пот За �

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна
  • Новак

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна

DEN 239.84

Материјал : 95% Вискоза Сезона : Лето,Пружина : Женски Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневна должина

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум
  • Новак

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум

DEN 223.52

61" Врвови Рамо : 47см / 18.92" Колк : 116см / 45 : 3 XГолеми САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Врвови Биста : 136cm / 53.24" Вр

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години
  • Новак

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години

DEN 238.88

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран
  • Новак

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран

DEN 0.33

Главата на цилиндерот на моторот, Капакот На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Од 47мм Отпоре

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За
  • Новак

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За

DEN 3.33

Женска Мода Обична Еднобојна Шуплива Бикини Без Грб Поставува Карактеристики : 1 Дводелен костим за кап�