Тил Про Серија Лизга Плови Wtd Мали

Тил Про Серија Лизга Плови Wtd Мали

DEN 287.20

Достапност

Дизајнирани од професионалци за риболов со плови, Лизгачките Плови Од Серијата Тил Про се најнапредните и најквалитетните плови што можете да ги купите. Се одликува со вметнување месинг громет што овозможува линијата сигурно слободно да паѓа низ плови.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црвена Риба Плута Плови Риболов Бобер Плови Риболов Бобер Стап Црвена Риба Плута Плови Риболов Справи Со Висока Чувствителност
  • Новак

Црвена Риба Плута Плови Риболов Бобер Плови Риболов Бобер Стап Црвена Риба Плута Плови Риболов Справи Со Висока Чувствителност

DEN 0.67

црвена риба плута плови риболов бобер плови риболов бобер стап Црвена Риба Плута Плови Риболов Справи С