Greenка Грин Класик Авијатичари

Greenка Грин Класик Авијатичари

DEN 0.33

Достапност

Реј Бан Очила За Сонце. Серија Classicка Класик. Број на серија : RB4171. Боја код : 601/2 P. Големина : 54-18. Облик : Фантос. Ширина на објективот : 54 мм. Висина На Објективот : 46 мм. Мост На Објективот : 18 мм. Должина На Раката : 145 мм. 100% Ув Заштита. Поларизирани. Рамка Материјал : Најлон. Боја На Рамка : Црна. Тип На Леќи : Поларизирана Зелена Класика Г-15. Стил На Раб : Полн Раб. УПЦ/ЕАН код : 8053672495942. Реј Бан Classicка Класик Поларизиран Зелен Класик Г - 15 Фантос Дами Очила ЗА Сонце РБ4171 601/2П 54. Пакувањето На производителот Е Вклучено. Големината И Бојата На Пакувањето Може Да Варираат. Очила за сонце. Црно. Најлон. Женски, Возрасни.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат